Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Next
az: İrəli

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: Field
az: Sahə

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Saved %label configuration.
az: %label konfiqurasiyası saxlanıldı.
