Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: edit
be: рэдагаваць

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Edit instance settings.
be: Рэдагаваць наладкі экзэмпляру.

en: Delete instance.
be: Выдаліць асобнік.

en: Saved %label configuration.
be: Захаваць налады %label.
