Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
