Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: edit
ca: edita

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Edit instance settings.
ca: Edita els paràmetres de la instància.

en: Delete instance.
ca: Suprimeix la instància.

en: Saved %label configuration.
ca: S'ha desat la configuració de %label.

en: Page break
ca: Salt de pàgina
