Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: edit
cs: upravit

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Edit instance settings.
cs: Upravit nastavení instance.

en: Delete instance.
cs: Odstranit instanci.

en: Saved %label configuration.
cs: Nastavení %label uloženo.

en: Page break
cs: Zalomení stránky
