Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: edit
cy: golygu

en: Field
cy: Maes

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau
