Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: edit
da: redigér

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Edit instance settings.
da: Redigér indstillinger for instans.

en: Delete instance.
da: Slet instans.

en: Saved %label configuration.
da: Indstillinger for %label gemt.

en: Page break
da: Sideskift
