Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: edit
el: επεξεργασία

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Edit instance settings.
el: Επεξεργασία ρυθμίσεων αυτού του στοιχείου.

en: Delete instance.
el: Διαγραφή στοιχείου.

en: Saved %label configuration.
el: Οι ρυθμίσεις παραμέτρων για το %label αποθηκεύτηκαν.
