Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: edit
et: muuda

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Delete instance.
et: Kustuta väli.

en: Saved %label configuration.
et: %label seadistus salvestatud.
