Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: edit
fa: ویرایش

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Edit instance settings.
fa: ویرایش تنظیمات نمونه.

en: Delete instance.
fa: حذف نمونه.

en: Saved %label configuration.
fa: پیکربندی %label ذخیره شد.
