Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: edit
fi: muokkaa

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Edit instance settings.
fi: Muokkaa instanssin asetuksia.

en: Delete instance.
fi: Poista instanssi.

en: Saved %label configuration.
fi: Tallennettu %label asetukset.

en: Page break
fi: Sivunvaihto
