Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: edit
gl: editar

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Edit instance settings.
gl: Editar opcións de instancia.

en: Delete instance.
gl: Eliminar instancia.

en: Saved %label configuration.
gl: Gardada a configuración de %label.
