Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક
