Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: edit
he: עריכה

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Edit instance settings.
he: עריכת הגדרות מופע (של שדה).

en: Delete instance.
he: מחיקת מופע (של שדה)

en: Saved %label configuration.
he: נשמרו הגדרות %label .

en: Page break
he: מעבר עמוד
