Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: edit
hr: uredi

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Edit instance settings.
hr: Uredi postavke pojavnosti.

en: Delete instance.
hr: Ukloni pojavnost.

en: Saved %label configuration.
hr: %label postavke spremljene.
