Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Field
id: Bidang

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Edit instance settings.
id: Edit pengaturan turunan.

en: Delete instance.
id: Hapus turunan.

en: Saved %label configuration.
id: Menyimpan konfigurasi %label.
