Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: edit
ja: 編集

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Edit instance settings.
ja: インスタンス設定の変更。

en: Delete instance.
ja: インスタンスの削除。

en: Saved %label configuration.
ja: %label 設定を保存しました。

en: Page break
ja: ページ区切り
