Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Edit instance settings.
jv: Sunting setingan instan.

en: Delete instance.
jv: Mbusak instan.

en: Saved %label configuration.
jv: Nyimpen konfigurasi %label.
