Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
