Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: edit
kk: түзету

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
