Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Edit instance settings.
km: កែ​សម្រួល​ការកំណត់​វត្ថុ ។

en: Delete instance.
km: លុប​វត្ថុ​ ។

en: Saved %label configuration.
km: បាន​រក្សា​ទុក​ការកំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ %label ​។
