Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Saved %label configuration.
ku: ڕێکخستنی %label پاشەکەوت کرا.
