Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: edit
lv: labot

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Saved %label configuration.
lv: %label iestatījumi saglabāti
