Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी
