Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
