Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
