Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: edit
nl: bewerken

en: Field
nl: Veld

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Edit instance settings.
nl: Instantie-instellingen bewerken.

en: Delete instance.
nl: Instantie verwijderen.

en: Saved %label configuration.
nl: %label-instellingen opgeslagen.

en: Page break
nl: Pagina-einde
