Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: edit
nn: endre

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
