Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан
