Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: edit
pl: edytuj

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Edit instance settings.
pl: Edycja ustawień egzemplarza.

en: Delete instance.
pl: Usuń egzemplarz.

en: Saved %label configuration.
pl: Zapisano konfigurację pola %label.

en: Page break
pl: Podział strony
