Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: Saved %label configuration.
ro: Configurație %label salvată.
