Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: edit
ru: изменить

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Edit instance settings.
ru: Редактировать настройки экземпляра.

en: Delete instance.
ru: Удалить экземпляр.

en: Saved %label configuration.
ru: Настройки %label сохранены.

en: Page break
ru: Разрыв страницы
