Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: edit
sl: uredi

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
