Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: edit
ta: மாற்று

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Saved %label configuration.
ta: %label-ன் சேமித்த முறையமைவுகள்.
