Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: edit
te: మార్చు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
