Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: edit
tr: düzenle

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Edit instance settings.
tr: Örnek ayarlarını düzenle.

en: Delete instance.
tr: Örneği sil.

en: Saved %label configuration.
tr: %label yapılandırması kaydedildi.
