Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Label
ug: بەلگە

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش
