Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: edit
uk: редагувати

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Edit instance settings.
uk: Змінити налаштування екземпляру.

en: Delete instance.
uk: Видалити екземпляр.

en: Saved %label configuration.
uk: Конфігурацію %label збережено.

en: Page break
uk: Розрив сторінки
