Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: edit
vi: sửa

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Edit instance settings.
vi: Sửa thiết lập cho bản thể.

en: Delete instance.
vi: Xóa bản thể.

en: Saved %label configuration.
vi: Lưu cấu hình cho %label.

en: Page break
vi: Tách trang
