Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
