Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: Field
ar: حقل

en: Label
ar: التسمية

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Edit instance settings.
ar: تعديل إعدادات المثيل.

en: Delete instance.
ar: حذف المثيل.

en: Saved %label configuration.
ar: تم حفظ خيارات ضبط %label.
