Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Edit instance settings.
bo: ཡན་ལག་སྒྲིག་འགོད་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Delete instance.
bo: ཡན་ལག་སུབ་པ།

en: Saved %label configuration.
bo: %label་ཡི་སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།
