Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: edit
bs: izmijeni

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke
