Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: edit
eo: redakti

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
