Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: edit
eu: editatu

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Page break
eu: Orri etenak
