Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: edit
fr: modifier

en: Field
fr: Champ

en: Label
fr: Libellé

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Edit instance settings.
fr: Modifier les paramètres de l'instance.

en: Delete instance.
fr: Supprimer l'instance.

en: Saved %label configuration.
fr: La configuration de %label a été enregistrée.

en: Page break
fr: Saut de page
