Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: edit
hu: szerkesztés

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Edit instance settings.
hu: A példány beállításainak szerkesztése.

en: Delete instance.
hu: Példány törlése.

en: Saved %label configuration.
hu: %label beállítása elmentve.

en: Page break
hu: Oldaltörés
