Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
