Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: edit
is: breyta

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Save settings
is: Vista stillingar
