Page break Field (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: edit
it: modifica

en: Field
it: Campo

en: Label
it: Etichetta

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Edit instance settings.
it: Modifica le impostazioni dell'istanza.

en: Delete instance.
it: Rimuovi istanza.

en: Saved %label configuration.
it: Configurazione %label salvata.

en: Page break
it: Interruzione di pagina
